Nowości  Miejscowości  Transport  Noclegi    
 


OśrodkiNarciarskie.pl > Klip promocyjny Burn in Snow 2013 w Szczyrku

2013-01-21 Klip promocyjny Burn in Snow 2013 w Szczyrku

Pojawił się klip promujący imprezę Burn in Snow 2013, która odbędzie się w Szczyrku w dniach 8 i 9 lutego 2013 roku. To druga edycja jedynego w Polsce zimowego festiwalu łączącego sport i muzykę.

Burn in Snow to impreza łącząca zawody freeski i snowboard (akrobacje z rampy) oraz koncerty na otwartym powietrzu. Gwiazdą Burn in Snow 2013 będzie legendarny zespół hip hopowy De La Soul.


Klip promocyjny

Po raz pierwszy w Polsce odbędą się bowiem zawody big air o statusie 4 gwiazdek rankingu World Snowboard Tour (dotychczas znanego jako TTR).

"Impreza na takim poziomie jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla środowiska freestyleowego w Polsce. Przede wszystkim pojawiamy się na snowboardowej mapie świata jako miejsce gdzie są zawodnicy i zawody na najwyższym poziomie. Z drugiej strony możemy pokazać lokalnie jak wielkim zainteresowaniem cieszy się snowboard. Myślę, że kilka tysięcy osób, które przyciągnęło Burn In Snow w 2012 roku mówi samo za siebie." - powiedział Michał Ligocki, jeden z najbardziej utytułowanych reprezentantów Polski w snowboardzie.

OśrodkiNarciarskie.pl na serwisach społecznościowych: